واحد طراحی و توسعه پرتال رهبران شیعه
تماس : 09334808558
سامانه پیامکی اختصاصی : 50002410020091

سامانه ارسال و دریافت پیامک

سامانه پیام کوتاه :

آمار ها حاکی از رشد قابل توجه صاحبان تلفن همراه در سراسر جهان است. ورود موبایل به زندگی مردم، تاثیرات گسترده ای در حوزه‌های مختلفی از جمله روابط عمومی، ارتباطات و تبلیغات داشته است.امروزه تبلیغات از طریق پیام کوتاه یکی از بهترین روش‌ های بازاریابی به شمار می‌ آید، با گذشت بیش از یک دهه از ورود پیامک به ایران امروزه شرکت‌ های بسیاری در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه فعالیت می‌ کنند. کاربران این خدمات، بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از یک نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌ توانند از تمامی امکانات سامانه پیام کوتاه، جهت اطلاع رسانی و معرفی خدمات خود بهره مند شوند.

انواع سرویس های سامانه پیامکی

سامانه پیام کوتاه رهبران شیعه ، سیستمی کاملا تحت وب (web based) است که از طریق محیطی بسیار ساده و کاربرپسند، بدون هیچ گونه سخت افزار جانبی، از هرنقطه ی دنیا با اتصال به اینترنت می توانید با شماره های اختصاصی ١٠٠٠ ، ٢٠٠٠ ، ٣٠٠٠ ، ٥٠٠٠ و ٠٢١ اقدام به ارسال و دریافت پیام کوتاه به صورت تکی و گروهی و انبوه نمایید.

ارسال از طریق BTS

از جمله مزایای ارسال bts آپدیت شدن شماره های موجود در محدوده  این درکل ها می باشد ، بانک های موجود در سامانه مربوط به شماره هایی می باشد که در مناطق پستی و  یا بر اساس پیش شماره های سرتاسر کشور به ثبت رسیده اند و همیشه تعداد مشخصی دارند ولی ارسال های bts تقریبا هفته ای ٢ بار بروز شده و در هر ارسال به شماره های جدید که حضورشان در آن محدوده به ثبت رسیده انجام میگردد.

مختصری از امکانات :

از جمله امکانات این پنل می توان به محیطی ساده و کاربرپسند و کاملا فارسی ، امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت نا محدود و گزارش گیری دقیق ، قابلیت استفاده از چندین شماره به صورت همزمان در یک پنل ، داشتن بانک مشاغل ، حذف اتوماتیک شماره های تکراری ، امکان بارگزاری فایل اکسل و متنی (txt) برای مخاطبین و بسیاری قابلیت دیگر به آن اشاره کرد .

درخواست مشاوره و دیدن دموی آنلاین پنل ارسال پیامک

جهت دیدن دمو لطفا مشخصات زیر را وارد نمایید

نام کاربری : demo
رمز عبور    : demo

demo1

شماره تماس

کد ضد رباط ایجاد شده

captcha

کد بالا را وارد نمایید

خدمات واحد سامانه پیامکی سایت رهبران شیعه

لطفا جهت دیدن کلیه تعرفه ها بر روی گزینه تعرفه پیامک کلیک نمایید

11    12    14    15    16