دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

افسادطلبی و آرزوی کاندیداتوری سکولارها و لائیک‌ها!

«محمدتقی فاضل میبدی»، از فعالان اصلاح طلب به تازگی در بخشی از یک مصاحبه با خبرگزاری ایلنا در اشاره به انتخابات پیش رو و در پاسخ به این سوال که «به نظر شما مردم چگونه به اصلاح‌طلبان اعتماد کنند؟» گفته است:

«من معتقدم که نباید گفت به اصلاح‌طلبان رای دهید. بنده معتقدم اگر می‌خواهیم در کشور انتخابات خوبی صورت بگیرد افراد کاردان که حتی ممکن است مسلمان هم نباشند و دین و سیاست را از هم جدا بدانند ولی به درد این کشور بخورند حضور یابند.»

او می افزاید: افرادی هستند که ملی‌اند و دلشان برای کشورش سوخته و فکر اقتصاد و سیاست و نجات کشور را دارند و ما این افراد را داریم. بنده معتقدم باید فضا را به گونه‌ای باز گذاشت که آدم‌های ملی به درد بخور حضور یابند و نه کسی که بخواهد ضد کشور و اسلام توطئه کنند.

فاضل میبدی همچنین تصریح می کند: افرادی که تخصص دارند و دشمن این مملکت نیستند  و عامل خارجی نیستند و به دنبال اختلاس و منافع خودشان هم نیستند در کشور ما پر است منتها گوشه‌ای نشسته‌اند. باید فضا را باز کنیم که اصلاح‌طلبان و اصولگرایان راه دهند که دیگران هم بیایند. مملکت نباید دو قطبی باشد که یا اصولگرا یا اصلاح‌طلب. اقشار سومی هم هستند که نه اصولگرا هستند و نه اصلاح‌طلب ولی به درد این کشور می‌خورند. این‌ها را باید به مملکت آورد. نباید هرکس که فقط طرفدار آقای خاتمی یا مصباح یزدی هست به مجلس بیاید. طرف می‌گوید من خط بازرگان را قبول دارم ولی به درد این کشور می‌خورد پس ما او را به مجلس راه ندهیم؟

*نیروهای جریان چپ پیش از این انتخابات های مجالس هفتم و نهم را نیز تحریم کردند اما انتخابات با شور فراوان و حضور گسترده مردم برگزار شد و نمایندگانی لایق و کارآمد در هر دو مجلس بر کرسی های نمایندگی تکیه زدند که توانستند جلوی گرانی ها را بگیرند و هیچ نیازی هم به سکولارها و لائیک ها نبود.

جدای از این، مشخص نیست پیش فرض آقایان مبنی بر اینکه مردم به نظام اعتماد ندارند و قرار است انتخابات بی رمق برگزار شود از کجا آمده است؟

و چرا باید نظام اسلامی در انتخاباتی که پس از اثبات ناکارآمدی جریان چپ در مجلس، شورای شهر و دولت برگزار می شود شاهد کم رمقی باشد؟

این در حالی است که برخی معتقدند اتفاقا عزم مردم برای بهبود وضع موجود و تسریع در روند پیشرفت کشور که بواسطه رویت کارنامه ضعیف اصلاح طلبان ایجاد شده است؛ بیانگر برگزاری یک انتخابات مطلوب و پرشور خواهد بود.

این پسرفت گفتمانی در اردوگاه اصلاحات که در سال چهلم انقلاب اسلامی برای حضور سکولارها و لائیک ها نیز فراخوان انتخاباتی می دهند؛ باید زنگ های هشدار را برای معاریف جریان چپ به صدا در بیاورد. البته اگر در اردوگاه چپ، عزمی برای ماندن در جرگه داخل نظام باقی مانده باشد…

فرآوری و تنظیم مطلب :  سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code