دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

اپوزیسیون خارج نشین خواهان شفاف سازی بودجه شبکه لندنی “من‌وتو”

منابع مالی رسانه های اپوزیسیون همواره از مسایل پرحاشیه بوده و افکار عمومی خواهان شفاف سازی این رسانه ها درباره منبع بودجه خود هستند؛ درخواستی که تاکنون با بی اعتنایی این رسانه ها مواجه شده است.

در همین راستا، سعید حسین‌پور، از اعضای گروه سلطنت طلب فرشگرد، در توئیتی درباره منبع مالی “من‌وتو” نوشت: «در مورد تلویزیون من‌وتو مهم‌ترین نکته‌ای که وجود دارد منبع مالی این تلویزیون است. چیزی که به دقت و با موفقیت در این ده سال گذشته مخفی نگه داشته شده‌است. هزینه ده سال گذشته این تلویزیون حدود ۶۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.»

البته درحالی این عضو فرشگرد از عدم شفافیت مالی من‌وتو انتقاد می‌کند که منابع مالی این گروه نیز همچنان نامعلوم است؛ به خصوص که برخی ها از سازماندهی یک ارتش سایبری از سوی این گروه خبر داده اند.

منتقدان به فرشگرد، بارها مورد هجمه سایبری قرار گرفته اند؛ حمله ای که نشان دهنده فعالیت یک گروه سایبری برای فرشگردی هاست. گروهی که بی شک نیازمند بودجه ای هنگفت است.

پیش از این نیز علی علیزاده، کارشناس این شبکه ماهواره ای با حضور در “من‌وتو” خواهان شفاف سازی درباره منابع مالی این رسانه شد که با ممنوع التصویری در این شبکه مواجه شد!

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code