دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

بازخوانی روز عاشورای ۸۸ و فتنه گران حرمت شکن

۶ دی سالروز واقعه عاشورای ۸۸ است؛ واقعه ای که در حافظه تاریخی ملت ایران ماند و سندی شد بر رسوایی عاملین فتنه ۸۸ که مدعی آزادی خواهی و اسلام خواهی بودند اما در روز شهادت اسوه آزادی خواهی و اسلام خواهی، پیاده نظام خود را متشکل از جمعی اراذل و اجامر راهی خیابان‌ها کردند تا با کف و سوت و رقص و پایکوبی، قلب عزاداران سالار شهیدان را جریحه دار کنند و برای اربابان آمریکایی، انگلیسی و صهیونیست شان خوشخدمتی کنند.

اگر چه عاشقان و شیفتگان راه و مرام حسین بن علی(ع) با حماسه ای که در ۹ دی آفریدند پاسخ دندان شکنی بر جسارت کنندگان واقعه عاشورای ۸۸ دادند، اما نگاهی گذرا به اتفاقات آن روزها شاید خالی از لطف نباشد و مایه عبرت و پندآموزی قرار گیرد.

۶ دی ۸۸ مصادف شده بود با ۱۰ محرم یعنی روز عاشورا؛ روزی که عزاداران حسینی در تهران و سایر شهرها خود را آماده می کردند تا به سیاق و سبک هر سال برای سالار شهیدان به سوگواری بپردازند؛ اما در این میان اتاق فکر فتنه ۸۸ مستقر در لندن و تل آویو برای جبران هزیمت فتنه گران بی آبرو که در چندماه قبل دروغ بزرگ تقلب در انتخابات را مطرح کرده بودند، نسخه آشوب در روز عاشورا را تجویز کردند.

شب قبل از عاشورا ۸۸، رسانه‌های صهیونیستی و همچنین رسانه دولتی و منفور روباه پیر استعمار یعنی “بی بی سی” با پخش برنامه‌های ویژه، بولتن سازی و سایر شگردهای رسانه‌ای درصدد بودند تا اوضاع داخل کشور را در آستانه عاشورا ملتهب نشان دهند و برای عاملان و مزدوران خود در داخل دستور آشوب افکنی و حرمت شکنی را صادر کنند.

از چند روز قبل از عاشورا ۸۸، پیاده نظام فتنه مامور ایجاد ناآرامی و تشنج در برخی دانشگاه‌ها شده بود تا از این طریق فضا را برای آشوب و حرمت شکنی روز عاشورا مهیا کنند.

سایت جرس که ارگان رسانه‌ای حلقه لندن نشین فتنه بود و توسط وزیر بدنام دولت اصلاحات یعنی عطاء‌الله مهاجرانی اداره می‌شد، در روزهای منتهی به عاشورا نمادهای شیطان پرستی و فراماسونری را در پوسترهایی به چاپ رساند؛ نکته جالب و تحریک برانگیز آن پوسترها این بود که این نمادهای ضاله با سخنانی گوهربار از امام حسین (ع) تلقیق شده بود و همین امر باعث شد در همان زمان عده‌ای از دوستداران اهل بیت و نظام که هنوز چهره کریه و منافق گونه فتنه گران برایشان مکشوف نشده بود، به اینگونه اقدامات مشکوک شوند.

در شب عاشورا ۸۸ نیز یکی از سران فتنه برنامه‌ سخنرانی تدارک دیده بود؛ نکته تامل برانگیز برنامه سخنرانی شخص مزبور این بود که مستمعین آن(که بیشتر شبیه به شرکت کنندگان در مراسم عروسی بودند تا عزا) با هر فراز از سخنان این فرد، کف و سوت می زدند! فردای آن روز نیز که صبح روز عاشورا بود، بی بی سی در حرکتی هماهنگ شده این مراسم را با آب و تاب پوشش داد و در خبرش چنین آورد که مراسم مزبور به خشونت و درگیری کشیده شده است.

همچنین در شب عاشورا نیز پیاده نظام فتنه گران با دعوت یکی از سران فتنه( کاندیدای شکست خورده انتخابات ۸۸) تجمعاتی را در چند میدان پایتخت از جمله انقلاب، تجریش و نیاوران برگزار کردند که سایت های حامی فتنه نظیر نوروز، بالاترین، رادیو فردا و صدای آمریکا، این تجمعات را تمرین و مانوری برای روز عاشورا دانستند.

از ساعات اولیه روز جمعه ۶ دی ماه ۱۳۸۸(روز عاشورا) در حالی که اکثر مردم تهران به عزاداری در مساجد و تکایا مشغول بودند، پیاده نظام فتنه متشکل از جمعی اراذل و اوباش و اجامر ابتدا در خیابان آزادی تجمع کردند و سپس به‌طرف میدان انقلاب، میدان ولی عصر و چهارراه کالج به راه افتادند.

این افراد آشوب طلب و قانون ستیز ضمن سردادن شعارهای بسیار تند از جمله«مرگ بر اصل ولایت فقیه»، که دستور آن را سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی صادر کرده بود؛ به اماکن دولتی، تاسیسات شهری، رهگذران دارای ظاهر شرعی و هر چیزی که بوی دین می‌داد، حمله می‌کردند.

شب قبل از عاشورای ۸۸، علیرضا نوری زاده از پادوهای رسانه‌ای و از مزدوران سینه چاک آل سعود در گفتگو با تلویزیون العربیه گفته بود که روز عاشورا شعارهای بسیار جدیدی خواهیم شنید و این بار ولایت فقیه هدف شعارها خواهد بود. همچنین گروهک منافقین هم در رسانه‌های خود، مردم ایران را به شورش عمومی و سردادن شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه فراخوانده بود.

اما فتنه گران در عاشورای ۸۸ برای حرمت شکنی از هیچ حرکت شنیعی چشم پوشی نکردند؛ در خیابان آزادی تعدادی از اجامر و فواحش به خدمت گرفته شده توسط فتنه گران، اتوبوس شرکت واحد حامل یک روحانی را متوقف و مقابل چشمان حیرت زده مردم عزادار، کشف حجاب کرده و اعمال منافی عفت انجام دادند.

فتنه گران در خیابان انقلاب، ماموران پلیس را محاصره و ضمن خلع سلاح، آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند،همچنین تعدادی از آشوب طلبان اجیر شده از سوی فتنه گران در خیابان آزادی یک جوان رهگذر را که ظاهری مذهبی داشت محاصره کردند و پس از ضرب و شتم وی در اقدامی ناجوانمردانه و غیراخلاقی او را برهنه کردند.

البته اقدامات شنیع و سخیف فتنه گران تنها به موارد فوق منحصر نشد و این هنجار شکنان در ظهر عاشورا در حالیکه عزاداران یکی از هیئت‌های مذهبی در حوالی خیابان جمهوری به تاسی از مولای مظلومشان در حال اقامه نماز ظهر عاشورا بودند، آنان را سنگ باران کردند.

تخریب نمادهای مذهبی و آتش زدن ایستگاه‌های صلواتی که مزین به آیه‌های قرآن و ادعیه و احادیث بود از دیگر اقدامات فتنه گران در عاشورای ۸۸ بود که پخش تنها گوشه‌ای از آن‌ها از طریق رسانه ملی خشم مردم ایران را از هر مذهب و قومی برانگیخت و همچنین ماهیت پلید فتنه گران و سران فتنه را برای تمام ایرانیان آشکار کرد.

پس از اقدامات قانون ستیزانه و هنجارشکنانه فتنه گران در عاشورای ۸۸، دشمنان و معاندان نظام جمهوری اسلامی با حضور در رسانه‌های شان شادی و شعف خود را از هتک حرمت روز عاشورا عیان کردند؛ مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین که در کارنامه سیاه شان ترور ۱۷ هزار ایرانی به چشم می خورد در گفت و گو با یک سایت آمریکایی از نقش خود و گروهک تحت امرش در این آشوب و هتک حرمت سخن گفت. همچنین شورای امنیت ملی آمریکا طی بیانیه‌ای رسماً از آشوب طلبان و حرمت شکنان روز عاشورا حمایت کرد.

حوالی ظهر، اخبار آشوب‌های تهران به تعدادی از هیات‌های مذهبی نزدیک حادثه رسید و مردم عزاداری را رها کرده و برای مقابله با آشوبگران راهی خیابان‌های مرکزی تهران شدند و رفته رفته با حضور هیئت های مذهبی و عزاداران، آشوب طلبان و فتنه گران از خیابان‌های اصلی متواری شدند.

اتفاقات عاشورای ۸۸ اگرچه به صورت مقطعی و کوتاه مدت با شادمانی و شعف دشمنان و معاندان نظانم جمهوری اسلامی همراه بود اما ماهیت واقعی سران فتنه و زاویه داشتن آن‌ها با ارزش های منبعث از انقلاب اسلامی را برای همگان آشکار کرد؛ همچنین این روز و خبط بزرگ فتنه گران موجب شد تا مردم ایران اسلامی با حضور میلیونی خود، حماسه ۹ دی را بیافرینند، حماسه ای که به مثابه میخ آخر بر تابوت فتنه گران بود.

فرآوری و تنظیم مطلب :  سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code