دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

تحلیل یک انتصاب…

تحلیل یک انتصاب…
هوشمندی و درایت رهبری در انتصاب آملی لاریجانی

درگذشت عالِم مجاهد و فقیه والامقام و مبارز نستوه حضرت آیهالله هاشمی شاهرودی بطور طبیعی گمانه زنی جریانات مختلف برای ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بدنبال داشت .

:point_left: از سوئی انتصاب صادق آملی لاریجانی به ریاست مجمع و عضویت شورای نگهبان باعث خوشحالی و ناراحتی و تعجب افراد و گروههای مختلف شد .

قوه قضائیه در دوران مدیریت آملی لاریجانی با انتقادات فراوان اقشار مختلف همراه بود .

وجود فساد و رشوه و باندبازی و ظلم و سیاسی کاری در بخشهایی از این قوه که باید ملجاء و پناهگاه مظلومان باشد و نیز کثرت و تعدد غیر قابل قبول و شگفت آور پرونده ها و بلاتکلیفی بسیاری از مردم بخاطر اطاله دادرسی و … موجب نارضایتی اکثریت مردم از دستگاه قضائی بود …

از طرفی صادق آملی لاریجانی در سالهای گذشته از سوی باند اکبر رفسنجانی و شرکا کاندیدای رهبری نظام بود !!! که البته این توطئه توسط  احمدی نژاد در جریان افشای فساد مالی آقا فاضل در مجلس خنثی شد و از دستور کار خارج شد …

در یکسال گذشته هم موج انتقادات از دستگاه قضائی شدت گرفت اما بدلیل اوضاع حساس داخلی و خارجی ، رهبری مصلحت ندانست ایشان را عزل نماید .

از طرفی آملی لاریجانی داماد آیهالله وحید خراسانی است و در حوزه صاحب نفوذ . بعد از ریاست پر مساله بر دستگاه قضائی ، اگر در حوزه مشغول می شد امکان سوءاستفاده و بهره برداری از ایشان در جهت تضعیف نظام فراوان بود .

اقدام هوشمندانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب در انتصاب ایشان به ریاست مجمع و عضویت شورای نگهبان دارای حکمت های فراوانی است که برخی از وجوه آن در آینده مشخص خواهد شد …

صادق لاریجانی از ریاست دستگاهی عریض و طویل با هزاران مدیر و کارشناس و کارمند و بودجه ای نجومی به ریاست دستگاهی منصوب میشود که حدود ۵۰ عضو دارد که هرکدام خودشان را صاحب ایده و تجربه میداند و به آسانی زیر بلیط کسی نمی روند !!!

در شورای نگهبان هم تنها یک رای دارد . ۶ عضو حقوقدان هم با معرفی رئیس جدید دستگاه قضائی به مجلس تعیین خواهند شد . از شخصیت کاریزمایی هم برخوردار نیست که دیگر فقها را تحت تاثیر قرار دهد .

بنابراین رهبر عزیز و حکیم انقلاب با این انتصاب ، هم دستگاه قضائی را نجات میدهد و هم ایشان را مدیریت می کند تا دفع خطر شود ( دقیقاً مانند انتصاب اکبر رفسنجانی راس فتنه و انحراف به ریاست مجمع ) .

مدیریت خواص کم خاصیت و بعضا بی خاصیت و عمدتاً مدعی از هنرهای مدیریتی رهبر عزیز انقلاب حضرت امام خامنه ای است …

امر مهمی که در تاریخ مدیریت انبیاء هم سابقه دارد …

ان شاء الله با حرکت سریع جامعه جهانی به مطالبه عدالت و ظهور پر برکت حضرت ولیعصر (عج) ، ظلم و ستم و فریب و نیرنگ شکست خواهد خورد و مردم جهان طعم شیرین حکومت توحید و عدالت را خواهند چشید …

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code