دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

حمایت مالی از زائراولی ها

اربعین، فقط روزی از روزهای سال نیست، بلکه آیینه ای است دربرابر چشمان میلیون ها انسان متعهد که در آن تصویری از نهضت و قیام خونین محرّم نقش می بندد. اربعین، روز باشکوهی است که از خون حسین(ع)، حیات گرفت و نقطه آغاز تبلیغ آرمان کربلا از طریق اشک شد؛ چرا که در این روز، نخستین مجلس عزاداری برای اباعبدبالله(ع) و تبلیغ آرمان آن حضرت در کنار تربتش.

 
متقاضی گرامی توجه کنید!

باسلام و آرزوی توفیق زیارت مضجع منور حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای شما و جمیع آرزومندان و مشتاقان حریم نورانی حضرتش ، خواهشمنداست قبل از ثبت نام به موارد ذیل توجه داشته باشید .

۱- خدمات طرح حمایت مالی از زائراولی ها خاص محرومین و مستضعفین بوده و شما با ثبت نام در این سامانه ضمن تایید محرومیت خود  ، مسئولیت شرعی آن را بر عهده می گیرید.

۲- منابع طرح کرامت مهدوی از محل کمک های مردمی بوده و ویژه ی افرادیست که تا کنون توفیق تشرف نداشته یا واقعا توان پرداخت هزینه سفر اربعین را نداشته باشد.
 
۳- همچنین اگر در ایام نزدیک به سفر اربعین در حال ثبت نام هستید چنانچه قبلا از طرق دیگر به شما کمک هزینه پرداخت شده لطفا ثبت نام ننمائید.
 
 
*“اولویت اختصاص کمک هزینه ابتدا با زائر اولی ها و در مرحله بعد با بقیه موارد خواهد بود”
 
**میزان هزینه پرداختی و نحوه اختصاص آن به واجدین شرایط در ایام نزدیک به اربعین و از همین طریق و کانال قرارگاه اطلاع رسانی خواهد شد ان شاالله
 
***کلیه اطلاعات خواسته شده باید منطبق برواقعیت و به طور کامل درج شود در صورت عدم تکمیل صحیح فرم به ثبت نام هیچ ترتیب اثری داده نخواهد شد.

-ضمنا کلیه اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما محفوظ خواهد بود.
 
جهت ثبت نام پس از نصب اپلیکیشن به طریق مراحل زیر اقدام نمایید
 
 
۱-صفحه اصلی اپلیکیشن خادمین مهدوی
 
 
 
 
۲- به بخش مربوط به ثبت نام در اپلیکیشن و ورود به حساب کاربری مراجعه و از صفحه نمایش داده شده گزینه ثبت نام را انتخاب و فرم نمایش داده شده  را در اپلیکیشن به طور کامل تکمیل کنید.
 
پس از تکمیل یک کد فعال سازی برای شما ارسال میشود که لازم است آن را در محل مربوطه وارد کنید تا شماره همراه شما تایید گردد .
 
بعد از انجام این مراحل ثبت نام شما قطعی شده و میتوانید با نام کاربری و پسوردی که انتخاب نمودید وارد کاربری خود شوید .
 
پس از ورود به حساب کاربری خود  با لمس سه خط بالایی صفحه اصلی منوی که در تصویر زیر مشخص است برای شما نمایش داده میشود.

بخش نام کاربری باید اسم و مشخصات شما را نمایش دهد در اینصورت مشخص است که با موفقیت وارد حساب کاربری خود شده اید همچنین در این قسمت صندوق پیامی را مشاهده میکنید که راه ارتباط اختصاصی شما و قرارگاه با شماست که با لمس هر کدام وارد بخش مخصوص به آن می شوید.
 
 
۳- پس از طی مراحل بالا از صفحه اصلی اپلیکیشن منوی ثبت نام زائر اولی ها را انتخاب کنید و فرم مربوطه را با جزئیات کامل تکمیل نمایید تا ثبت نام شما قطعی گردد.
 
زمان و نحوه ارائه خدمت به افراد ثبت نام کننده تائید شده از طریق سایت و کانال های رهبران شیعه و قرارگاه جهادی شهید کریمی اطلاع رسانی خواهد شد.
 
ومن الله التوفیق
 
 
تشکیلات انقلابی نی نوا:
 
قرارگاه جهادی شهید مرتضی کریمی
اپلیکیشن خادمین مهدوی
سایت رهبران شیعه
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code