دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

حمله ای که بسیار دقیق بود

شب گذشته در یک حمله دقیق هوایی در شهرک کفرناها در ۱۰ کیلومتری غرب حلب نشست سری تعدادی از سران سیاسی و نظامی گروهک تروریستی جبهه النصره مورد هدف قرار گرفتند، سران برجسته و بنام آن مانند ابوهاجر الحمصی معروف ب ابوعمرالسراقب به همراه چند نفر دیگر به هلاکت رسیدند. هنوز هیچ یک از طرفهای درگیر که توان هوایی دارند مسوولیت این حمله را برعهده نگرفته اند، اما بسیار دقیق گروهی از بهترین و برجسته فرمانداران النصره هلاکت رسیدند.

با توجه به مسیر حمله جنگنده های روسی و سوری بدون شک باید این شکار ذی قیمت را به حساب دولت سوریه یا ارتش روسیه نوشت. در این نشست قرار بود برنامه های جدید برای حمله مجدد و بازکردن مسیری جدید برای ورود تروریست ها به حلب برنامه ریزی شود که ناغافل هدف حمله قرار گرفته و اعضای حاضر در آن کشته و زخمی شدند.

تا این ساعت هلاکت ابو هاجر  الحمصی تایید شده است، اما آنچه بیشتر از همه مهم به نظر می رسد زمان و تاریخ این حمله هوایی است. دو سال پیش در چنین روزی بود که در نشست سران گروه تروریستی احرار الشام در ریف ادلب هدف قرار گرفت و بیش از ۴۵ تن از فرماندهان و سرکرده این گروه تروریستی یه هلاکت رسیدند. تا امروز  مسئولیت حمله به این گروهک تروریستی را هیچ طرفی برعهده نگرفته است.

ارتش سوریه، همراهان و همکاران خودشان در جبهه النصره، داعش و یا ارتش آزاد مسوولیت این حمله را بر عهده نگرفتند.

با این وجود آنچه که شب گذشته در غرب حلب روی داد، روند جدیدی در سوریه است. کسانی که به هلاکت رسیدند، در واقع موسسان اولیه، فرماندهان گردان ها و همچنین فرمانده هان نبردهای مختلف بودند که با این عملیات، به سمت تضعیف پیس خواهند رفت. پس از این حمله هوایی بود که کامنت ها و نوشته های اعضا، فرماندهان و برخی از حامیان جبهه النصره در فضای مجازی به سرعت منتشر شد. آنها با بیان اینکه فک ارتباط با القاعده اشتباه وحشتناکی بود که باید تاوان آن را بدهیم از خیانتکاران و کسانی که حاضر هستند مردم سوریه را به زعم خود بفروشند به شدت انتقاد کردند. از سوی دیگر تحلیل نگارنده بر این قرار دارد که با توجه به ارتباطات عمیقی که افراد کشته شده با القاعده داشتند، به نظر می رسد این حمله مقدمه ای بود برای حذف کسانی که همچنان اعتقاد در ارتباط با القاعده داشتند و باید از وجود آنها خلاص می شدند تا جبهه النصره به سادگی بیشتری از القاعده جدا شود.

با این حال از شب گذشته صفحات گروه تروریستی و شبکه های آنها در فضای مجازی در حال ارسال پیام های تسلیت و خشم عمومی برای افراد کشته شده است که به صورت مستقیم نبرد های مختلفی را در مناطق مختلف سوریه مانند اطلب، جسر الشغور، اریحاء، ابوضهور، فوعه و کفریا و اکنون هم حلب بر عهده داشتند. ابوهاجر الحمصی سال ها پیش در عراق و با ابو محمد العدنانی در کنار ابومصعب الزرقاوی جنگیده بود و سه بار هم دستگیر شد ولی فرار کرد. او در قلمون شرقی جبهه النصره را تاسیس کرد و هنگامی که در این منطقه حضور داشت، خودروهای بمبگذاری شده را به داخل لبنان هدایت می کرد که باعث شهید و زخمی.  شدن صدها شهروند بی گناه لبنانی شد. هلاکت این تروریست خبیث و بی رحم را به همه آزادگان جهان تبریک گفته امیدوارم که سرکرده هتی دیگر گروه های تروریستی به همین سرنوشت دچار شوند.


 فرآوری و تنظیم مطلب : بولتن نیوزسایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code