دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

خوش خدمتی رئیس دولت بهار به لیبرالیسم غربگرا

محمود احمدی نژاد بخوانید #مشائی_نژاد در آخرین مواضع انحرافی خود با افتخار اعلام کرده است که در زمان رای گیری و بحث در خصوص لوایح جنجالی مربط به گروه اقدام مالی جلسه مجمع تشخیص #مصلحت_نظام را ترک میکند!

توجیه این عمل غیرعقلانی را این دانسته که تصمیم گیری در مورد طرحی که ۸۰ میلیون ایرانی را درگیر میکند باید توسط خود مردم باشد. این اظهارنظر عوام فریبانه به گونه ای مطرح میشود که گویی احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری خود همه طرح های دولت را به رای مردم گذاشته است.

#احمدی_نژاد در زمان #برجام و تصویب آن در داخل هم با سکوت خود به جریان غرب گرا کمک کرد و اکنون با مشخص شدن نتایج اسفناک برجام در برخی مواضع خود دست به انتقاد از آن میزند تا از غافله عقب نماند. مواضع اخیر وی در خصوص FATF هم از این قاعده پیروی میکند. این مواضع انحرافی در حالی است که با ۱۷ رای از ۴۸ عضو مجمع تشخیص میتوان مانع هزینه تراشی برای ملت ایران شد و با رای و موضع انقلابی جلوی #خسارت محضی دیگر برای منافع ملی را گرفت اما او ترجیح میدهد تا با رای ندادن خود به غرب گرایان خوش خدمتی کند.

#سعید_جلیلی نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این خصوص گفته است: «وقتی مقام معظم رهبری کسی را در مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب می کنند برای آن است که آن فرد نظراتش را بگوید و در آن بستر به رهبری کمک کند برای اصلاح امور. نمی‌شود سکوت کنید، گاهی در جلسات باشید، گاهی نباشید، آنجایی که باید حضور داشته باشید حضور نداشته باشید و بعد در نهایت مدعی هم بشوید!»

 

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code