دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

ذهن مسموم افسادطلبان وتهمت “پورن‌اندیشگی” به ملت ایران!

فعال چپ گرا و از تئوریسین های جریان سیاسی خاص که چندی قبل در اظهاراتی گفته بود کسی از اصلاح طلبان در هنگام زندانی شدن از ما پشتیبانی نکرد!

به تازگی گفته است: انقلاب اسلامی ایجاد شد تا شکوفایی و بالندگی اندیشه را به ارمغان بیاورد، تا رهایی از اندیشه‌های منجمد را به ارمغان بیاورد و تا آزادی در فضای اندیشگی را به ارمغان بیاورد اما در فضای پساانقلاب فرزندان مشغول استحاله آن شدند و همچون موریانه انقلاب را از درون تهی کردند تا عملکرد خود را به نام اندیشه، ایدئولوژی، اخلاق و دین توجیه کنند.

او می افزاید: وقتی چنین رفتاری بر فضای پساانقلاب حاکم شد، تولید و بازتولید اندیشه و نقدها و پرسش‌های بُن‌افکن و شالوده‌شکن به محاق رفت و اندیشه‌ورزان، عقلا و پرسشگران، کمتر تحمل شدند و حتی حیات آنان با خطراتی روبرو شد و گوشه‌گیری و خانه‌نشینی عقلا شدت گرفت.

تاجیک تصریح می کند: دسته دوم اندیشه‌ورزانی که مهاجرت سرزمینی کردند اما دسته سوم ماندند و برای اندیشه‌های‌شان هزینه دادند و البته دسته چهارم مهاجرتِ اندیشگی کردند و به اندیشه عافیت‌طلبیِ ممزوج با قدرت روی آوردند و فرآورده‌های اندیشگی خود را همچون یک کالا به شیوه یک بازرگان و بازاریاب به فروش رساندند و نوعی «پورن‌اندیشگی» یا «بازار مکاره اندیشگی» راه انداختند. در این بازار، اندیشه هیچ عمقی ندارد بلکه ویترینی بسیار جذاب و زیبا به وسعتِ یک اقیانوسِ به عمق یک وجب دارد. در این نوع اندیشه‌ورزی لذتی تولید می‌شود که میل و هوس انسان‌ها را تحریک می‌کند و از این رهگذر تجارتی حاصل می‌شود و مشتریان عوام این بازار نیز به راهی می‌روند که هیچ زایش و تولید اندیشه‌ای ندارند.

*این اتهامات به نظام جمهوری اسلامی در حالی است که نفس انتشار همین حرف ها از سوی یک فرد با سابقه زندان و البته با سابقه فعالیت های بلندپایه اطلاعاتی و دولتی نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران هرگز یک حکومت متصلب نیست.

و چه دلیلی برای وجود فضای باز اندیشه و زایش های فکری از این بالاتر که با نظامی سیاسی مواجه هستیم که متصلب نیست و نه تنها متصلب نیست که خواستار فکر و مطالعه مردم نیز هست.

ما در محضر مردم از آقای تاجیک این سوال را می پرسیم که هم اکنون کدامین اندیشه در قبال جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که در خارج از کشور هست و در داخل نیست؟

پاسخ به این سوال ساده، شاقول مناسبی برای سنجش سره و ناسره اظهارات تاجیک است.

تاجیک پیش از این نیز جمهوری اسلامی را حکومتی آفت زده و مستعد بروز اغتشاش توصیف کرده بود که مثل کشتی تایتانیک در معرض غرق شدن قرار دارد.

او در مقطعی دیگر نیز با اشاره به بعضی اعتراضات گفته بود: دلیلی برای صبر مردم نمی بینم!

رویت شعله هایی که در پشت ادبیات یگانه و ثقیل الفهم آقای تاجیک و همفکران او در ستاد اصلاحات نهفته است و می رود تا منجر به «فتنه اقتصادی» شود؛ کار سختی نیست…

فرآوری و تنظیم مطلب :  سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code