دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

روایتی متفاوت از عملیات عزت و دیپلماسی ذلت..

مقایسه دو حرکت علیه یک تهدید!
روایتی متفاوت از عملیات عزت و دیپلماسی ذلت..
مستند ” #ایستگاه_پایانی_دروغ ” و یادآوری موضع حقیرانه یک #وزیر_قانون_گریز با نام آذری جهرمی

دیدن تنها قسمت اول از یک مستند چند دقیقه ای که خلاصه ای از روزها تلاش و زحمت شبانه روزی و عملکرد دقیق سربازان گمنام امام زمان عج را نمایش داد کافی است تا مردم ایران برای چندمین بار احساس غرور و قدرت را تجربه کنند ، قدرتی که بارها و بارها توسط جوانان این مرز و بوم به رخ دشمنان قسم خورده نظام کشیده شده و نشان از توان انکار ناپذیر نظام جمهوری اسلامی و خدمتگذاران راستین آن در خوار کردن دشمنان دارد .

:: اما همیشه در کنار این نمایش قدرت بعضی مواضع عامدانه از جانب برخی از شخصیت های قانون گریز مسئول در کشور باعث شده تا این شیرینی ها به کام ملت و نظام اسلامی با تلخی هایی نیز همراه شود …

:: یادمان نمیرود چند روز پیش بود که نمایش اقتدار جبهه مقاومت در پایتخت جهان تشیع توسط یک #وزیر_قانون_گریز با استعفایی مشکوک دچار حاشیه شد که نوعی تسویه حساب سیاسی را دنبال میکرد!

:: گرچه ، از این دست حرکت های مغرضانه در بین اعضای #دولت_لیبرال برای تهدید و فشار و انحراف بر مواضع انقلابی دلسوزان کشور و ملت زیاد دیده شده و هنوز هم متاسفانه ادامه دارد.!

::اما خوب است با این مقدمه به اصل مطلب که در بالا عنوان شد یعنی تفاوت دو رویکرد در برابر یک تهدید بپردازیم

::نمایش مستند ایستگاه_پایانی_دروغ همانقدر که احساس غرور را در ما زنده کرد اما یادآور برخی حقارت ها نیز بود حقارتی از نوع تَکرار دیپلماسی التماسی که در دولت لیبرال شدیدا مسری و مسبوق به سابقه است.

:: دیپلماسی که اینبار نه از جانب سردار دیپلماسی التماسی جناب ظریف که از جانب وزیر ارتباطات جناب آذری جهرمی و در برابر موسس یک جاسوس ابزار تروریستی با نام تلگرام اتفاق افتاد و اوج حقارت را متوجه دستگاه اجرایی کشور و ملت ما نمود.

::زمانی که وزیر ارتباطات، مصلحت را بر این دید که از مدیر تلگرام خواهش کند تا کانال آمدنیوز را به‌واسطه خشونت‌طلبی مسدود کند، درحالی که آمدنیوز با همراهی چند کانال دیگر در بستر تلگرام در حال عملیات علیه امنیت کشور است و در این شرایط تنها محدود کردن یک کانال، راه چاره نخواهد بود و دولت باید فکری به حال ساماندهی شبکه‌های اجتماعی می‌کرد و از موضع اعمال حاکمیت وارد قضیه می‌شد، اما وزیر دولت جمهوری اسلامی، از موضع ضعف و درماندگی، از مدیر یک شبکه اجتماعی تقاضای مسدود شدن یک کانال خشونت‌طلب را آن هم بصورت علنی و در توییتر، مطرح می‌کند.

::موضع ضعف وزیر ارتباطات سبب شد کانال آمدنیوز با تغییر نام، بار دیگر به فضای تلگرام بازگردد و همان رویه سابق را ادامه دهد. به دنبال نمایان شدن همکاری میان تلگرام با شبکه‌های برانداز، دولت لیبرال تصمیم گرفت دسترسی به تلگرام را محدود و آن را فیلتر ‌کند؛ دوروف نیز در توییتر خود خبر می‌دهد که درخواست ایران برای بستن این کانال را رد کرده است و به همین دلیل تلگرام در ایران فیلتر شده است. وی با نام بردن از این کانال آشوب‌طلب، آن را به عنوان کانالی برای اعتراضات مسالمت آمیز معرفی می‌کند! و دولت ایران را بدلیل اعمال فیلترینگ، تلویحا سرزنش می‌کند.

::واین روایتی بود از نتیجه دیپلماسی ضعف و تحقیر ملی ایرانیان در برخورد با یک شبکه اجتماعی که تنها در مدت چند روز سازمان‌دهنده آشوب در کشور شد و چندین نفر را در نقاط مختلف کشور قربانی عملیات روانی خود کرد.

::گرچه نقش تله گرام و جاسوس ابزارهای مشابه آن در جاسوسی ، تهدید ، تخریب و ترور در این مدت و در طی اتفاقاتی که در کشور و برای مردم و سربازان امنیت ایجاد شد کاملا عیان شده تا جایی که حتی منجر به شکایت از وزیر ناکارامد و قانون گریز ارتباطات گردید اما لازم است بارها و بارها این موارد و جنایات برای همه یادآوری و بازگو شود و همواره این چند سوال از جناب آذری جهرمی پرسیده شود که ::

::جناب آذری جهرمی ،وظیفه شما امنیت‌سازی و امنیت‌خواهی در بستر فضای سایبری بود، چرا از گذشته و قبل از شروع بحران و آشوب و تهدید و ترور در کشور به فکر ساماندهی این فضا، توسعه شبکه های اجتماعی بومی یا دست کم اقدام قاطع برای برخورد با کانال‌های ضدانقلابی چون آمد نیوز و امثال آنها نبودید؟

::چرا در طول این مدت که وزیر شده‌اید، به صدای دلسوزان توجهی نکردید که گفتند و می گویند امثال آمدنیوزها و کانال های تروریستی دیگر به دنبال تشنج و آشوب‌آفرینی و ترور در کشور هستند؟ و پر واضح است که تلگرام لانه و محل هماهنگی نقشه های عملیاتی آنهاست ؟!

:: جناب #آذری_جهرمی یادتان هست با دیپلماسی التماسی از مدیر یک شبکه اجتماعی خارجی آن هم در جایگاه کسوت وزیر یک قدرت منطقه‌ای و جهانی از چنین موضعی وارد شدید که در انتها حیثیت و اعتبار شما و عنوانی که یدک می‌کشیدید را به بازی بگیرند و وعده تلگرام غیرقابل فیلتر به شما بدهند؟ چه کسی پاسخگوی این تحقیر است؟

:: اقای #وزیر_قانون_گریز گرچه برای امثال شما و رؤسای لیبرالتان مثال “نرود میخ آهنین در سنگ ” مصداق خوبی است اما بهتر است قبل از اینکه به پای میز محاکمه دنیوی و اخروی کشانده شوید فکری به حال خود و امنیت مردم کشور خود کنید و به موضع انقلابی ادعایی اوایل خدمت خود بازگردید که این برای شما و آخرت شما بهتر خواهد بود …

فرآوری و تنظیم مطلب :پدافند سایبری – سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code