دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

شام ساده‌ی رئیسی به مذاق رئیس ۲ قوه دیگر خوش نیامد!

در این تکه پرانی ها و دردخنده های لاریجانی و روحانی، عبرت ها و نشانه هایی برای اهل حق و بصیرت می‌توان یافت.

شام پرحاشیه و ۴ نکته
::حاشیه نشست سران قوا:

::لاریجانی: امشب اطعام مساکین هم کردند
::روحانی: نمی‌دانیم شام را از هیئت‌‌های بغل گرفته بودند یا خودشان درست کرده بودند.
::لاریجانی: مخلوط بود.
::رئیسی: هیئتی هم باشد تبرک است.

::با مختصاتی که اقای لاریجانی و روحانی از شام قوه‌قضاییه دارند می‌توان نتیجه گرفت روال معمول تشریفات از نظر کمیت رعایت نشده است یعنی نه اینکه بی‌حرمتی شده باشد بلکه محتوای پذیرایی مطلوب این دو نفر نبوده است و لب به گلایه گشودند. بر این اساس باید اینطور تحلیل کرد:

این نمایشی از واقعیتی مترادف با اشرافیت تکنوکرات و لیبرال است که برخی حتی ظرفیت یک شام احتمالا ساده را ندارند تا به اندازه چند دقیقه هم که شده جلوی دوربین تحمل کنند.

این نمایشی واقعی از عزم دستگاه قضا برای تغییر رویه عملی در حوزه مدیریت بیت‌المال در کنار مبارزه با فساد است… قبلا رسانه‌ها از تغییر صندلی، تشریفات و سفرهای رئیسی گفته بودند اما اقرار رقیب باورکردنی‌تر است. خصوصا اینکه از یک حرکت بدون برنامه‌ریزی رسانه‌ای صحبت کردند.

این نمایشی از سناریوی گلایه‌مندان ار مبارزه با دانه‌درشتها و ترویج اتاق‌های شیشه‌ای مدیریت دولتی است با این پیام که قطعا از فرصت‌های کوچک برای ابراز گله و مقابله با این جریان امیدبخش نهایت استفاده را می‌برند… از هر تریبون و هر جلسه‌ای که فکرش را بکنید!

شاید رئیسی ماه‌ها وقت نیاز داشت تا اعتماد مردم را در حوزه حفظ بیت‌المال و عزم واقعی برای مبارزه با فساد در هر سطحی جلب کند اما همان‌هایی که فریادشان از رسیدگی برخی پرونده‌ها بلند شد و از بگیر و ببندها گله کردند حالا مسیر طی کردن ره صد ساله را یک شبه برای رئیسی فراهم کردند… .

برای قضاوت درباره عملکرد رئیس جدید قوه قضاییه زود است و البته آزمون‌های سختی در پیش خواهد بود. آرزوی توفیق داریم و البته نشانه‌های تحول را دریافت کرده‌ایم.

فرآوری و تنظیم مطلب : علی صالحی- سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code