دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

شهید خداداد مسیبی سامانی

خداداد در دهم خرداد ماه سال ۱۳۳۳ به عرصه وجود گام نهاد ، دوران طفولیت را به سرپرستی پدری کشاورز و زحمتکش و مادری دلسوز و مهربان آغاز نمود. دوره ی متوسطه را در زادگاه خود به اتمام رساند و موفق به اخذ مدرک دیپلم هنرستان در رشته آب و خاک گردید ، در اوایل دوران شکل گیری انقلاب اسلامی ایران فعالیت چشمگیری در سطح منطقه سامان داشت.
در بیستم مهر ماه سال ۱۳۶۰ به جبهه اعزام شد و در هفدهم اسفندماه سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به درجه ر فیع شهادت نائل آمد.

بخش از وصیت نامه شهید :

ان الذین امنوا والذین هاجروا وجاهدوا فی سبیل الله اولئک یرجون رحمت الله والله غفور ر سوره بقره آیه ۷۱۲
آنانکه ایمان آوردند و از وطن خود هجرت کردند و در راه خدا جهاد نمودند اینان منتظر رحمت خدا باشند که خدا به آنها بخشاینده ومهربان است.

سلام و درود فراوان به امام امت ابراهیم زمان شکننده بتها و شیاطین ، اسوه زمان نایب مهدی ،کاروان سالار ضعفا وامت
مسلمان وحزب الله خمینی کبیر، سلام و درود فراوان به تمامی شهدا و مجاهدان فی سبیل الله سلام و درود فراوان به خانواده های شهدا این ایثارگران و صابران ، شاگردان زینب )س( و درود فراوان به آنهایی که در صراط مستقیم به دنبال رهبرشان قدم می زنند.
این بنده حقیر و بی آبرو دردرگاه خدای رحمن و رحیم کوچکتر از آنم که شما امت فداکار را وصیتی کنم، چند خواهش ازشما دارم. ای امت مسلمان دست از دامن این بت شکن برندارید که همان ریسمان خداست. به خدا که راهش راه محمد رسول الله ،علی ولی الله ومهدی حجت الله است به آنهایی که هنوز حرکتی نکرده اند و یا به این راه شک دارند می گویم که بدانید و مطمئن باشید راه خمینی پیروز است و هرکس قدم به این راه گذاشت در جلگه عشاق است و به وادی عشق وارد و به لقاالله خواهد رسید به آنهایی که هنوز در دلشان کینه اسلام و مسلمین را دارند می گویم که مطمئن باشید شما هم مثل اربابان خود یا به دست شن های روان یا به دست پرندگان یا به دست روندگان قلع وقم خواهید شد.)نصرٌ من الله وفتحٌ قریب وبشرٌ المومنین( خواهشی از برادران و خواهران معلم خود دارم، برادران وخواهران رسالت بزرگی برعهده شماست. بدانید اینک که به کلاس تدریس می روید چنان تصور فرمائید که ذره ذره جسم آن کلاس را با استخوان های تمامی شهدا اسلام ساخته اند تمامی خطوط کتابها را با خون مقدسشان نوشته اند وآن پاکانی که روبروی شما نشسته اند پیام گیران پیام حسین هستند شما را به همان رسالتتان قسم آن چنان بجنبید که درآینده بسیار نزدیک میلیونها خروشنده حسینی برای مکتب خمینی بسازید. چون این مکتب به حسینی نیازمند است.
خواهشی از جوانان عزیز و جوانمردان شجاع دارم خودتان را بسازید وآماده نبرد مستقیم با شیاطین وکفار باشید و بدانید که ستونهای کاخهای اصلی کفار درشمال این کشور الهی و شیطان بزرگ در آن سوی دنیا شکسته است بر آنها بتازید و از ظواهر آنها نهراسید که اینها تارهای لرزان عنکبوتی هستند. برآنها بتازید و این غاصبان را از زمین خدا بیرون رانید که وارثان اصلی زمین شمایید.
از شما ای کسانی که راحت طلبی و رفاه دنیا را برگزیده اید و دائماً در فکر کسب مال بیشتر خوراک بهتر خانه بزرگتر هستید
مغز خود را بکار اندازید دقایقی درخلوت نشسته فکر کنید آیا مرگ حق نیست؟ آیا حضرت ملک الموت را باور ندارید؟ پادشاهی حضرت سلیمان و عمرحضرت نوح را در نظر خود مجسم سازید مگر شما بالاتر از آنها خواهید شد؟ دنیا را رها کنید ای کسانی که جمع می کنید و می پندارید اندوخته های مادی شما منجی شماست مگر پادشاهی سلیمان توانست او را در این جهان جاودانه سازد.
شما دنیا پرستان کوچکتر از آنید که بتوانید سلطنت حضرت سلیمان را به دست آورید هر آنچه را هم که به دست آورید مالک مطلق آن خداست و مرگ به سراغ شما خواهد آمد دیر یا زود، ای سی ساله ها ای چهل ساله ها و ای پنجاه ساله ها از لذائذ گذشته چه برای شما باقی مانده است؟ ای مردمی که مدعی شیعه حسین هستید بدانید اگر بنا بود خوشی و لذت در این دنیا وجود داشته باشد خداوند آن را برای بهترین بنده خود حسین و اهلش قرار می داد. روز عاشورا را در نظر بگیرید که درآن روز آب، این نعمت خدا برای سپاه کفر حلال و برای حسین و اهل بیت او حرام شد. خداوند در این دنیا برای بندگان مؤمن خود سختی و بلا و مصیبت را نازل می کند تادر آن دنیا فلاح و رستگاری را نصیب فرماید.

از خداوند بزرگ برای امام عزیز و امت شهید پرور و مسلمان و برای مکتب روح بخش اسلام پیروزی آرزو مندم.

بنده حقیر و عاجز پروردگار ، خداداد مسیبی سامانی ۱۳۶۲/۱۲/۰۱

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد ….

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code