دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

صاحب دیدگاه اسلام مرده و پان ترکیسم را بشناسید!

صاحب دیدگاه #اسلام_مرده و #پان_ترکیسم که امروز به عنوان #تئوریسن محبوب #دولت_لیبرال و #بحرانطلبان مطرح است کیست و چه نقشه های شومی برای نظام و کشور در سر میپروراند !؟

ابعاد پنهان تفکر #سید_جواد_طباطبایی استاد و پژوهشگر در زمینهٔ فلسفه و تاریخ و سیاست چیست ؟!

او که عضو سابق هیئت علمی و معاون پژوهشی دانشکدهٔ حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است و از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۵ مشغول تدریس در مؤسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی «پرسش» بوده و‌ همچنین وی مدیر گروه فلسفهٔ مرکز دائرهالمعارف بزرگ اسلامی قرار داده شده …

در ادامه به ابعاد پنهان عملکرد ، دیدگاهها و تئوری هایی که وی برای تغییر چهارچوب انقلاب اسلامی و نظام در سر میپروراند خواهیم پرداخت.

جواد طباطبایی در کنار افرادی همچون محمدعلی قره‌داغی، شیخ محمدآصف محسنی قندهاری و محمود ایوب موفق به کسب مقام برگزیده در #جشنواره_فارابی سال ۱۳۹۶ گشته و از سوی #روحانی #لوح_تقدیر دریافت کردند.

او در سال‌های حضور در فرانسه و هم در حلقهٔ لوئی آلتوسر، فیلسوف #مارکسیست ، بود و هم به حوزهٔ گروهی از کشیش‌های یسوعی‌ای که در مسائل فلسفی در سطح بالایی بودند رفت‌وآمد داشت و با یکی از مفسران مطرح #هگل در ارتباط بود.

طباطبایی در مصاحبه با مجله فرانسوی #لیبراسیون بیان کرده‌است که #دین_اسلام را نظام معنایی #مرده و اسلام سیاسی را حرکتی شکست خورده می‌داند. همچنین طباطبایی در مقاله تحت عنوان « #بهار_عربی و خطر اسلامگرایی» در مورد انقلاب اسلامی ایران اظهار کرده‌است که با حصول انقلاب، اسلام‌گرایان و چپ‌گرایان در نوع دوگانه اسلامی و مارکسیستی، پرچم #کودتا را برای غلبه بر آزادی که خودشان از اشاعه‌دهندگان آن بوده‌اند، برافراشتند.

با توجه به این سابقه ارتباط با افراد با تفکرات لیبرالیستی و مارکسیستی و نظرات خطرناکی که وی در مورد اسلام و انقلاب اسلامی دارد معلوم نیست وی چگونه در طول این مدت در اساسی ترین بخش های تربیتی دانشگاهی در حال تدریس بوده و سمت های مختلفی را هم تصاحب کرده است !!

اما خطرناک تر از همه موارد مطرح شده پروژه ای است که وی امروز با نام #ایرانشهری دنبال میکند …
طرحی که بسیار به تفکرات و نظرات #دولت_لیبرال و #بحرانطلبان نزدیک است
از همین روست که فرد لیبرالی چون #عباس_آخوندی به این نتیجه میرسد که #استعفا از وزارت و قرارگرفتن در پشت سر سید جواد طباطبایی برای او و مقاصدی که دنبال میکند بهتر است !

برای فهم بیشتر پروژه ایرانشهری لازم میدانیم اعضای محترم به کلیپ دکتر #حسن_عباسی و صحبت ایشان در این باره که در زیر قرار میگرد به دقت توجه کنند تا اذهان روشن شود نسبت به ابعاد پنهان نقشه های شومی که در زیر چتر دولت لیبرال و بحرانطلبان در این کشور در حال انجام است.

این مسئله از این باب مطرح شد که هم دوستان از خطرات پنهان موجود در بدنه دولت لیبرال و حامیان آن آگاه شوند و مهمتر آنکه این پروژه در تقابل با گفتمان« #فقه_حکومتی » مقام معظم رهبری قرار میگیرد. معظم له در پوشش این گفتمان جامعه حوزوی و دانشگاهی را بر آن داشتند تا به تبیین و ترسیم و تنظیم مختصات و مولفه های این گفتمان بپردازند تا نقشه راهی جایگزین برای هدایت جامعه سیاسی در عرصه #حکومتداری سیاسیون باشد. گفتمانی که نظریات غربی را به کناری نهاده و بر خلاف نظریات کسانی چون طباطبایی، آرمان اسلامی را مجدّانه پیگیری می کند و گفتمانی است که اسلام، هم مبدا، هم مسیر راه، هم ابزار حرکت در مسیر و هم مقصد آن است.

::متاسفانه کم کاری ها در این حوزه از جانب مدعیان حرب اللهی، در سالهای اخیر باعث شد نه تنها این گفتمان روز به روز ضعیفتر شود بلکه تقریبا از یاد ها برود.

::توصیه میشود کتاب فوق رو حتما برای فهم بیشتر فقه حکومتی مطالعه کنید تا در تشخیص انحرافات موجود دچار تاخیر و سستی نشوید

 

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code