دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

صلح هرمز خیال خام روحانی با تکیه بر یک پیروزی استراتژیک باد آورده!

مروری بر عملیات روانی رسانه های دولتی و بین المللی به منظو زمینه سازی افکار عمومی ، اینطرف برای فریب عوام الناس داخلی آنطرف برای قدرنمایی دیپلماتیک و بین المللی:

اینطرف:

حسام الدین آشنا:”رئیس جمهور در آستانه انجام مأموریتی دشوار از جانب ملت ایران است.مأموریتی شاید دشوارتر از همیشه…”.

آنطرف:
کریستین امانپور : احتمال دیدار مشروط روحانی با ترامپ در نیویورک وجود دارد.

ماکرون: “ممکن است در نیویورک درباره ایران اتفاقی بیفتد” ترامپ:”آماده ام طرح صلح روحانی را بشنوم”.

:پرده برداری از دیاثت ها:

در زمان جنگ عده ای یک تئوری داشتند که اگر یک پیروزی استراتژیک بدست بیاوریم بعد می توانیم با شرایط خوبی جنگ را خاتمه دهیم.شعار رزمندگان این بود:”جنگ،جنگ،تا رفع فتنه از جهان” یا “جنگ،جنگ،تا پیروزی”. اما امثال آیت الله غریق کوشک مخصوصا در عملیات آزادسازی خرمشهر به این شعار معتقد بودند که”جنگ،جنگ،تا یک پیروزی”.

:حالا نیز به نظر می‌رسد حمله یمنی ها به تأسیسات نفتی آرامکو، همان نقش را ایفا کرده و این بار قرار است به تصور برخی میوه این عملیات استراتژیک بادآورده در نیویورک چیده شود. از ماه ها پیش استراتژی برخی برای بازگرداندن آمریکا به برجام این بود که تنها در آستانه یک #جنگ_بزرگ قرار گرفتن است که می تواند شرایط یک صلح بزرگ را فراهم کند.

:مسیر طی شده و به اصطلاح مقاومت دربرابر فشار حداکثری دولت ظاهراً اکنون قرار است نتیجه دهد. توئیت ها و نقل وقول هایی که در اول متن اشاره شد،حکایت از رخدادهایی دارند…. به نظر می‌رسد که دولت به این ماجرا که ترامپ «امتیاز بزرگ» را می دهد خیلی خوشبین است.

شاید معتقدند از پیروزی بزرگ، صلح بزرگ به دست می آید؟! اما نه با ترامپ غیرقابل پیش بینی.آیا طرح صلح منطقه ای حسن روحانی به معنای گشودن باب مذاکرات بر سر نفوذمنطقه ای است؟

:گرچه امکان هرگونه مذاکره ، دیدار و.. وجود ندارد اما این دولت ثابت کرده در عبور از خط قرمزها و پنهان کاری ها و انجام تعهدات خسارت آمیز جبران ناپذیر مخفیانه ید طولایی دارد …

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code