دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

فاجعه سازی عراقچی در مذاکرات برجام از زبان وندی شرمن !

وندی شرمن در کتاب خاطراتش مینویسد : گفته می‌شود زنان زمانی که خشمگین می‌شوند، گریه می‌کنند. من در طول این سال‌ها تلاش کردم که این کار را متوقف کنم. در یکی از آخرین بخش‌های مذاکرات قطعنامه شورای امنیت بود که اگرچه اساساً امر جدایی از مذاکرات نبود، اما باید با قطعنامه‌های قبلی اجماع می‌شد .

::روز بیست و پنجم از ۲۷ روز دور آخر مذاکرات در هتل کوبورگ بود ما در یک مایلی بیرون هتل نشسته بودیم. هیچ یک از ما زیاد نخوابیده بودیم. من قطعه کاغذی را وسط میز گذاشتم که در آن شاخص‌هایی که فکر می‌کردم کارساز است و باید به عنوان جزییات در قطع نامه ذکر شود، گفته شده بود.

::عراقچی گفت که خب من فکر می‌کنم این کارساز است و من با خودم گفتم پس ما به توافق رسیدیم. او گفت فقط یک چیز! این حمله همیشگی ایرانی‌هاست که می‌گویند”فقط یک چیز”. من خشمگین شدم. از به تاخیر افتادن و کش دادن مذاکرات که برنامه من برای بازنشستگی و بازگشت به هاروارد را به تاخیر انداخته بود، خشمگین شدم. من شروع به فریاد کشیدن کردم و گفتم شما همه چیز را به خطر می‌اندازید.

::اینجا بود که نتوانستم جلوی اشک ریختنم را بگیرم. همه ساکت شده بودند چون این وندی شرمنی بود که تا آن روز ندیده بودند. بعد از آن عباس گفت بسیار خب. ما قبول می‌کنیم.

“البته من هرگز از زنان نمیخواهم که این تاکتیک را به کار ببرند اما این داستان را در کتابم ذکر کردم چون ما زمانی در اوج قدرت هستیم که خودمان باشیم.

چگونه سرنوشت ملتی باید به دست امثال عراقچی قربانی خرج احساسات به گریه های وندی شرمن شود؟!!

سوال ما از مجلس و نهادهای مربوطه این است اگر اینها خیانت نیست پس چیست ؟!! چه کسی از این افراد باید بازخواست کند که چرا اینگونه یک کشور و منافعش را فروختند ؟!

وقتی وندی_شرمن و کری و… در کتاب خاطرات خود از کلاه گشاد فریب ها و الی ماشاالله دوز و کلک در مذاکرات بر سر عراقچی و ظریف مینویسند ، کمترین عکس العمل جناب عراقچی و ظریف و حتی رئیس دولت_خسارت باید ابتدا عذرخواهی از محضر ملت ایران میبود و بعد استعفا ..!

::اما چنین که نشد هیچ اقایان با وقاحت تمام هنوز به دنبال رابطه و مذاکره و ارتباط با سرِ خرِ ماجرا یا به قول خودشان کدخدا هستند و این یعنی نفاق آشکار

::با اندکی تامل به نحوه برخورد اروپا در این مدت و خصوصا آب پاکی که دیروز تصمیم آن گرفته شد و بر دست دولت خسارت ریختند عملا نه از برجام چیزی باقی مانده و نه از قول و قرارها لذا لزومی به ادامه کاهش_تعهدات به صورت پلکانی (که از اول هم اشتباه بود) نیست …

::دولت خسارت عملا همه چیز را باخته و فرصت دادن بیش از اندازه به غربی ها و ارائه پیشنهاداتی چون مذاکره مجدد و صلح هرمز و … جز نفاق و خیانت بیشتر چیز دیگری را در اذهان متبادر نمیکند ..

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code