دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

وعده بهشت مبلّغ وهابی سعودی به عاملان انتحاری

«عبدالله المحیسنی» مفتی شرعی تروریست‌های جبهه النصره برای ترغیب انتحاری سعودی به وی وعده بهشت می‌دهد. این تبعه سعودی در ویدئویی که به تازگی منتشر شده در حال وعده دادن بهشت به «بتار الجزراوی» یکی از تروریست‌های سعودی است که خود را برای اجرای عملیات انتحاری در معمل الکرتون در جنوب حلب آماده می‌کند.

المحیسنی در این ویدئو می‌گوید این مبارز، امشب در بهشت داماد حوری‌ها می‌شود. امیدواریم که عملیات این مبارز باعث آزاد شدن ۴۰۰ هزار مسلمان تحت محاصره و زیر آتش (در شرق حلب) شود. وی افزود: این شهادت طلبان مقامشان بالا‌تر از شهیدان دیگر است. همسران آن‌ها نباید نگران باشند زیرا شوهرانشان در ورودی بهشت در انتظار آن‌ها هستند.

به گفته منابع خبری سوریه، بتار الجزراوی برادر یکی از بنیانگذاران گروه تروریستی عبدالله عزام بود که به دعوت برادرش، عربستان را ترک کرده و به سوریه آمده بود.

عبدالله المحیسنی ادعا می‌کند که خداوند با وی ارتباط مستقیم دارد و آیه‌های جدیدی برای وی می‌فرستد!

وی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشته است: شبی در خواب دیدم که با عده‌ای از دوستانم نشسته‌ام و قرآن در دست دارم و آیه‌ها را با صوت می‌خوانم ناگهان آیه جدیدی بر من نازل شد و این آیه در آخرین صفحه قرآن نوشته شد.

مفتی تروریست‌های جبهه النصره در ادامه ادعای دریافت وحی از طرف خداوند می‌گوید: من و دوستانم پس از دیدن آیه جدید در آخر قرآن گریه کردیم، و من یک خط زیر آیه جدید کشیدم و ناگهان دیدم که مردی در کنار من نشسته است و می‌گوید، خداوند مردم سوریه را به علت ناسزا گفتن به خدا و پیامبر مجازات کرده است، من گفتم: چگونه؟ آن مرد تأکید کرد که مردم سوریه معتقدند که خداوند فرزندی دارد و با این اعتقاد زمین و آسمان را به لرزه درآورده‌اند.

المحیسنی ادامه داد: من بار دیگر قرآن را باز کردم ولی آیه جدید را در آخر آن ندیدم و متوجه شدم که آیه پاک شده است.

ادعای عجیب المحیسنی جار و جنجال زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته است، به نحوی که همین مبلّغ وهابی عربستانی مجبور می‌شود مطالب مربوط به ادعای پیامبری خود را از صفحه خود در توئیتر حذف کند.

برخی از کاربران المحیسنی را مسیلمۀ کذاب نامیده‌اند، و برخی هم می‌گویند که المحیسنی برای توجیه جرایم و جنایاتش در سوریه ادعای پیامبری می‌کند.

برخی نیز اعلام می‌کنند که المحیسنی مردم سوریه را کافر و مشرک می‌داند در حالی که این مردم به خداپرستی شهره هستند.

المحیسنی متولد شهر بریده در منطقه القصیم است که در سال ۲۰۱۳ از عربستان به سوریه اعزام شد، تا به عنوان یک فرد مستقل و قاضی برای گروه‌های مسلح در سوریه مانند داعش، جبهه النصره و احرار الشام قضاوت کند. ولی در فوریه ۲۰۱۴ به سوی جبهه النصره (شاخه القاعده در سوریه) گرایش یافت که اکنون به جیش الفتح تغییر نام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code