دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

وقاحت ناتمام!!

حکم ورود زنان به ورزشگاه های مردانه، بارها و بارها از سوی مراجع تقلید و نهادهای قانونی ذیصلاح داده شده است. شرعا ورود زنان به ورزشگاه های مردانه جایز نیست و حرام است. بر همین مبنا قانون هم اجازه حضور زنان در محیط ورزشگاه های مردانه را به زنان نمی دهد.

:small_blue_diamond:در چنین شرایطی است که سالها لیبرال مسلک های وطنی و فمینیست های الکی! در یک اقدام هماهنگ با آن ور آبی ها تلاش بی وقفه ایی را برای زیرپا نهادن حکم خدا و دین و نادیده گرفتن قوانین کرده اند. تلاشی که با پروپاندای رسانه ایی و استفاده از فضای رهای مجازی هر روز بر شدت و حدتش افزوده می شود.

:small_blue_diamond:در این مسیر دولت ها نیز که برای باقی ماندن چند روزه بر اریکه قدرت حاضرند از همه چیزشان بگذرند! تکلیفشان مشخص هست از خاتمی گرفته این عنصر فتنه گر تا احمدی نژاد و امروز روحانی همه کاری برای ورود غیرقانونی زنان به ورزشگاه های مردانه کردند.

:small_blue_diamond:هرچه بود تلاش برای عبور از خطوط شرع و قانون بود که با ورود امت حزب الله، اقدامات کج و معوج ابتر ماند و به نتیجه نرسید. اما از آنجایی که وقاحت جماعت فمینیست حد و مرز ندارد باز چند صباحی است که با فشارهای نهادهای مثلا بین المللی بدنبال حضور نکبت بار خود در ورزشگاه های مردانه هستند فشارهایی که با عدم مقاومت فدراسیون فوتبال مواجهه شده و در یک توافق سیاه، قرار و مدارها برای وارد کردن زنان به محیطی غیرشرعی در ورزشگاه های مردانه کرده است.

:small_blue_diamond:۱۸مهرماه تاریخ اعلامی فدارسیون برای ثبت این فضاحت آشکار در حکومت دینی و انقلابی ایران اسلامی است. فضاحتی که اگر جلویش گرفته نشود به یک رویه تبدیل شود و علی القاعده دیگر احکام دینی نیز در مواجهه با اینگونه فشارهای استکبارساز سرنوشتی بهتر از این پیدا نخواهد کرد.

:small_blue_diamond:حوزه های علمیه، دستگاه های نظارتی از جمله قوه قضائیه و امت حزب الله در این زمینه مسئولند جایی که اگر کم کاری کنیم معلوم نیست چند صباح دیگر آثاری از ارزش های اسلامی در ایران باقی بماند. پس یاعلی

فرآوری و تنظیم مطلب : علی موحد-سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code