دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

پروژه های اسپین دکترها و نفوذی ها دردولت

پروژه های اسپین دکتری و نفوذی در سیستم مدیریت دولت و برنامه ریزی دقیق برای فرستادن فعالان منتقد به دنبال نخودسیاه

پخش تصویر جنجالی چند زن در حاشیه سخنرانی جناب روحانی تبدیل به سوژه اصلی فضای مجازی شده است؛ در باب نقد و انعکاس سوژه های اینچنینی باید گفت سوژه را درست باید دید نه درشت!؛
از خود پرسیده اید چرا در شرایطی که در هفته دولت میبایست از دولتمردان نامحترم مطالبه دستاوردها و خدمات شان کرد، جماعتی کثیر با درشت دیدن تصویر چند زن ، درگیر بازی عامدانه طراحی شده با هدف دوقطبی سازی های فرهنگی در آستانه انتخابات مجلس هستند. کدامین مشاوران نفوذی و اسم آشنا در دولت به دنبال آدرس غلط دادن و بیراهه رفتن ما هستند؟

صدالبته به این نگرانی ها و دلسوزی ها بایست ارج نهاد و لیکن میبایست روشنگری بیشتری شود تا افکار عمومی بداند نگرانی دغدغه مندان صرفاً از کشف حجاب چند زن روستایی نیست بلکه نگرانی واقعی از نفوذفرهنگی و کشف حجاب آن تفکر خطرناکی است که یک همایش ملی و دولتی را بهانه میکند برای استفاده ابزاری و انتخاباتی از زنانی که در بازار نامحرمان و ناجوانمردان، یوسف عفت و حجاب خود را به ثمن بخس فروخته و عروسک نمایشنامه انتخاباتی یک جریان سیاسی شده اند!

 آری؛ ما نگران این هستیم پس با درست دیدن بر طبل سه مطالبه ی خود خواهیم کوبید که:
اولا دستاورد دولت تان چیست ؟
 ثانیاً نفوذی دولت تان و دعوت کننده بانوان کیست؟
 ثالثاً چرا در روز معرفی وزیر آموزش و پروش که احتمال معرفی یک وزیر زن بود ، جای رونمایی از اولین وزیر زن در دولت تان از کشف حجاب چند زن پرده برداری شد؟

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code