دانلود مداحی ( سینه زنی شور ) مربوط به مدافعان حرم بصورت مستقیم از سرور سایت رهبران شیعه

چرا بحران طلبان بازی با خون بیگناهان را دوست دارند!!

روزنامه آرمان در گزارشی با عنوان «مدیران دانشگاه آزاد را برکنار کنید» نوشت: «پس از رحلت آیت الله هاشمی روندها و برنامه‌های دانشگاه آزاد تغییر کرد و رفاه دانشجویان حین تحصیل به فراموشی سپرده شد. مسئولان این دانشگاه که دیگر نظارت گذشته بر عملکرد خود را احساس نمی‌کنند با اتخاذ تصمیماتی سبب نارضایتی و تحمیل هزینه‌های گزاف به دانشگاه آزاد می‌شوند که نمونه اخیر آن حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان و درگذشت و مجروح شدن تعدادی از آنها بود».

این روزنامه اصلاح طلب همچنین در سرمقاله امروز به قلم «صادق زیباکلام» نوشت: «وقوع حادثه غم‌انگیز برای دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات موجب شد تا انتقادهای شدیدی در فضای مجازی و واقعی جامعه نسبت به مسئولان دانشگاه آزاد صورت گیرد…بعد از رحلت مرحوم آیت‌ا… هاشمی، اصولگرایان دانشگاه آزاد را که مجموعه‌ای خصوصی است و با شهریه دانشجویان ساخته و اداره شده، تحت لوای خود آورده‌اند… البته این تنها آسیب مدیریت اصولگرایان بر پیکره دانشگاه نیست بلکه بسیاری از اساتید صاحب‌نام نیز کنار گذاشته شدند که حاصل آن سقوط اعتبار واحدهای موفق دانشگاه مثل تهران مرکز یا علوم وتحقیقات است».

در روزهای گذشته یکی از فعالین رسانه‌ای در واکنش به ماهیگیری سیاسی طیف اصلاح طلب از ماجرای حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان در مطلبی نوشته بود: «جان باختن شهروندان در سوانح ناشی از کوتاهی مدیران ذی ربط، قرمز و آبی ندارد. هر جا اتفاق بیفتد، تأسف بار و موجب مواخذه است؛ اما گویا برای بعضی سیاسی کاران، اینجا هم باید مسئله را حزبی و جناحی دید! اگر حادثه مربوط به وزارت راه آخوندی و دولت روحانی بود، ولو ۴۸ نفر در آتش تصادم دو قطار بسوزند و یا کودکان دانش آموز در آتش سوزی مدرسه‌ای در زاهدان قربانی شوند، از نگاه سیاست بازان بی صداقت، مهم نیست و باید ماجرا را درز گرفت و زیر سبیلی رد کرد؛ اما مثلاً اگر مشابه همین حوادث تلخ در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد رخ داد، باید ده‌ها برابر، موضوع را برجسته کرد و صاف رفت سراغ رئیس دانشگاه؛ چرا که اینجا گویا می‌توان تسویه حساب سیاسی کرد! این قبیل رفتارها، تضییع حق عمومی است. حساب جریحه داری افکار عمومی از سوانح تلخی مانند مصیبت واژگونی اتوبوس دانشجویان را باید از عقده گشایی و تسویه حساب مافیای رانده شده ازسر دانشگاه آزاد جدا کرد.»

این فعال اصلاح طلب در ادامه نوشته بود: «طیف اشرافی زیاده خواهی که بیش از سه دهه بر دانشگاه آزاد چنبره زده بودند و این دانشگاه عمومی را ملک طلق پدری می‌دانستند، قبل و بعد از درگذشت آیت ا.. غریق ، خود را به در و دیوار زدند تا این مجموعه را که ارزش دارای هایی آن پنج سال قبل، ۳۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد می‌شد، با فراهم کردن حیله‌های شرعی در تیول خود نگاه دارند اما نتوانستند؛ بنابراین دو سال است دنبال بهانه برای انتقام گرفتن از روند انحصار زدایی در دانشگاه آزاد هستند.»

فرآوری و تنظیم مطلب : سایت رهبران شیعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code